Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł

    Kamery termowizyjne

    Kamery termowizyjne
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE Ti100 Kamera termowizyjna, 160x120, -20
    Lekka, profesjonalna kamera termowizyjna zapewniająca najwyższą trwałość i wyjątkową łatwość użytkowania już jest dostępna. Kamera termowizyjna ...

    Netto: 11 027,00 zł
    Brutto: 13 563,21 zł

    FLUKE Ti125 Kamera termowizyjna, 160x120, -20
    Kamera termowizyjna  firmy Fluke umożliwia wykrywanie potencjalnych problemów, zanim staną się one kosztowne, zapewniając oszczędności ...

    Netto: 11 395,00 zł
    Brutto: 14 015,85 zł

    FLUKE Ti110 Kamera termowizyjna, 160x120, -20
    Kamera termowizyjna firmy Fluke umożliwia wykrywanie potencjalnych problemów, zanim staną się one kosztowne, zapewniając oszczędności ...

    Netto: 20 597,00 zł
    Brutto: 25 334,31 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.