Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
    Brutto: 8 597,70 zł 7 367,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B5
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    Multimetry laboratoryjne

    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 8808A Multimetr stołowy
    Szybki podgląd
    Versatile multimeter for manufacturing, development and service applications 5.5 digit resolution Basic V dc accuracy ...

    Netto: 2 948,00 zł
    Brutto: 3 626,04 zł

    Wysyłka:10 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
    Multimetry laboratoryjne
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.