Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł

    Analizowanie WLAN

    Analizowanie WLAN
    Sortuj wg:
    Domyślny
    AirCheck G2 Wireless Tester
    AirCheck G2 Wireless Tester Wireless troubleshooting made simple in a dedicated handheld tool. Dedicated, handheld ...

    Netto: 9 490,00 zł
    Brutto: 11 672,70 zł

    AIRCHECK Analizator sieci bezprzewodowych Wi-Fi
    AirCheck ™ Wi-Fi Tester Wireless troubleshooting made simple in a dedicated handheld tool. Dedicated, handheld ...

    Netto: 9 114,00 zł
    Brutto: 11 210,22 zł

    Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.