Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł

    Dedykowany Sklep FLUKE NETWORKS / NETSCOUT

    Znajdujecie się Państwo w dedykowanym sklepie z przyrządami i akcesoriami
    FLUKE
    networks / NETSCOUT 
     
    Oferta obejmuje urządzenia do testowania i certyfikacji sieci miedzianych, światłowodowych i bezprzewodowych - jest grupowana wg urządzeń i powiązanych z nimi zestawów.
    W wyniku przejęcia w 2015 roku Fluke Networks przez grupę NETSCOUT, część produktów Fluke Networks jest obecnie oferowana z logo NETSCOUT w nowej, zielonej kolorystyce.
     
    Prosimy o kontakt w sprawie przygotowania oferty na przyrządy, których nie znaleźliście Państwo w sklepie lub które nie mają prezentowanej ceny.
    Złożymy najlepszą ofertę i zapewnimy szybką dostawę.
    Dedykowany Sklep FLUKE NETWORKS / NETSCOUT
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.