Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł

    Testery izolacji

    Testery izolacji
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 1503 Miernik rezystancji izolacji, 0,01M
    Testery izolacji Fluke 1503 charakteryzują się zwartą i solidną konstrukcją, są niezawodne i łatwe w użyciu. Szeroki ...

    Netto: 1 696,00 zł
    Brutto: 2 086,08 zł

    FLUKE 1507 Miernik rezystancji izolacji, V AC:0,1V
    Testery izolacji Fluke 1507 charakteryzują się zwartą i solidną konstrukcją, są niezawodne i łatwe w użyciu. Szeroki ...

    Netto: 2 112,00 zł
    Brutto: 2 597,76 zł

    FLUKE 1587 Multimetr cyfrowy True RMS z funkcj
    Multimetry z funkcją testowania izolacji Fluke 1587 i 1577 łączą w sobie funkcje cyfrowych testerów ...

    Netto: 2 971,00 zł
    Brutto: 3 654,33 zł

    FLUKE 360 C
    Miernik upływu Fluke 360, idealnie zaprojektowany do bezinwazyjnej kontroli rezystancji izolacji, umożliwia przeprowadzenie testów bez ...

    Netto: 3 001,00 zł
    Brutto: 3 691,23 zł

    Wyświetlanie od 1 do 4 (z 4 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.