Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł

    Testery napięcia

    Testery napięcia
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE T5-600 Tester elektryczny
    Tester elektryczny Fluke T5 pozwala sprawdzić napięcie, prąd i rezystancję. Wszystko co musisz zrobić to ...

    Netto: 681,00 zł
    Brutto: 837,63 zł

    FLUKE T5-1000 Tester elektryczny, Zakres pomiaru V DC:1V
    Tester elektryczny Fluke T5 pozwala sprawdzić napięcie, prąd i rezystancję. Wszystko co musisz zrobić to ...

    Netto: 754,00 zł
    Brutto: 927,42 zł

    FLUKE 9062 Wska
    Unikatowy tester Fluke 9062 posiada obrotowy wskaźnik oraz sygnalizator kierunku obrotów silnika, wykorzystując korzyści płynące ...

    Netto: 812,00 zł
    Brutto: 998,76 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.