Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł

    Moduły SFP+ copper link

    Moduły SFP+ copper link
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Moduł SFP+ 10Gbps COPPER 1M cable
    Przyłącze miedziane zakończone z obu stron modułami SFP+. Zapewnia transmisję z prędkością 10Gbps. Przydatne do ...

    Netto: 257,43 zł
    Brutto: 316,64 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps COPPER 3M cable
    Przyłącze miedziane zakończone z obu stron modułami SFP+. Zapewnia transmisję z prędkością 10Gbps. Przydatne do ...

    Netto: 294,19 zł
    Brutto: 361,85 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps COPPER 5M cable
    Przyłącze miedziane zakończone z obu stron modułami SFP+. Zapewnia transmisję z prędkością 10Gbps. Przydatne do ...

    Netto: 588,40 zł
    Brutto: 723,73 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps COPPER 7M cable
    Przyłącze miedziane zakończone z obu stron modułami SFP+. Zapewnia transmisję z prędkością 10Gbps. Przydatne do ...

    Netto: 698,72 zł
    Brutto: 859,43 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps COPPER 10M cable
    Przyłącze miedziane zakończone z obu stron modułami SFP+. Zapewnia transmisję z prędkością 10Gbps. Przydatne do ...

    Netto: 865,61 zł
    Brutto: 1 064,70 zł

    Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.