Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł

    Moduły SFP CWDM

    Moduły SFP CWDM
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 27dB (80km), TX1470-1610, DDM

    Netto: 366,59 zł
    Brutto: 450,91 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 27dB (80km), TX1270-1450, DDM

    Netto: 507,94 zł
    Brutto: 624,77 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 32dB (120km), TX1470-1610, DDM

    Netto: 788,97 zł
    Brutto: 970,43 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 32dB (120km), TX1310-1450, DDM

    Netto: 879,14 zł
    Brutto: 1 081,34 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 37dB (140km), TX1470-1610, DDM

    Netto: 1 172,18 zł
    Brutto: 1 441,78 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 41dB (160km), TX1470-1610, DDM

    Netto: 1 348,01 zł
    Brutto: 1 658,05 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 37dB (140km), TX1310-1450, DDM

    Netto: 1 406,62 zł
    Brutto: 1 730,14 zł

    Moduł SFP CWDM 1.25Gbps, SM LC, 41dB (160km), TX1310-1450, DDM

    Netto: 1 465,23 zł
    Brutto: 1 802,23 zł

    Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.