Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC sx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł

    Moduły SFP dual fiber

    Moduły SFP dual fiber
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Moduł SFP 1.25Gbps, MM LC, (550m), TX850 OEM
    Doskonałej jakości moduł SFP 1.25Gbps, wielomodowy z portem MM LC duplex o zasięgu 550m zgodnym ze ...

    Netto: 35,00 zł
    Brutto: 43,05 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310 OEM
    Doskonałej jakości moduł SFP 1.25Gbps, jednomodowy z portem SM LC duplex o zasięgu 20km zgodnym ze ...

    Netto: 35,00 zł
    Brutto: 43,05 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, MM LC, (550m), TX850, DDM
    Doskonałej jakości moduł SFP 1.25Gbps, wielomodowy z portem MM LC duplex o zasięgu 550m zgodnym ze ...

    Netto: 42,00 zł
    Brutto: 51,66 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310, DDM
    Doskonałej jakości moduł SFP 1.25Gbps, jednomodowy z portem SM LC duplex o zasięgu 20km zgodnym ze ...

    Netto: 42,00 zł
    Brutto: 51,66 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310, DDM,  -40ºC ~ +85ºC
    Doskonałej jakości moduł SFP 1.25Gbps, jednomodowy z portem SM LC duplex o zasięgu 20km zgodnym ze ...

    Netto: 63,00 zł
    Brutto: 77,49 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, MM LC, (550m), TX850, DDM,  -40ºC ~ +85ºC
    Doskonałej jakości moduł SFP 1.25Gbps, wielomodowy z portem MM LC duplex o zasięgu 550m zgodnym ze ...

    Netto: 63,00 zł
    Brutto: 77,49 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, MM LC, (550m), TX850 (GLC-SX-MM)

    Netto: 65,64 zł
    Brutto: 80,74 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310 (GLC-LX-SM)

    Netto: 71,10 zł
    Brutto: 87,45 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, MM LC, (2km), TX1310 (GLC-LX-MM) OEM

    Netto: 77,68 zł
    Brutto: 95,55 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 22dB (40km), TX1310 (GLC-ZX-SM)

    Netto: 328,66 zł
    Brutto: 404,25 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 22dB (40km), TX1550 (GLC-ZX-SM)

    Netto: 328,66 zł
    Brutto: 404,25 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 24dB (80km), TX1550 (GLC-ZX-SM)

    Netto: 328,66 zł
    Brutto: 404,25 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 28dB (120km), TX1550, DDM (GLC-ZX-SM)

    Netto: 791,22 zł
    Brutto: 973,20 zł

    Moduł SFP 1.25Gbps, SM LC, 41dB (160km), TX1550, DDM (GLC-ZX-SM)

    Netto: 1 172,18 zł
    Brutto: 1 441,78 zł

    Wyświetlanie od 1 do 14 (z 14 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.