Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł

    Moduły SFP+ dual fiber

    Moduły SFP+ dual fiber
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Moduł SFP+ 10Gbps MM LC, 300m, TX850, DDM (SFP-10GBASE-SR)

    Netto: 391,89 zł
    Brutto: 482,02 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps SM LC, 2km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR)

    Netto: 647,22 zł
    Brutto: 796,08 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps MM LC, 300m, TX850, DDM (SFP-10GBASE-SR) HP

    Netto: 694,29 zł
    Brutto: 853,98 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps SM LC, 20km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR)

    Netto: 865,61 zł
    Brutto: 1 064,70 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps SM LC, 20km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR) HP

    Netto: 1 298,42 zł
    Brutto: 1 597,06 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps MM LC, 220m, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LRM)

    Netto: 1 338,99 zł
    Brutto: 1 646,96 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps SM LC, 40km, TX1550, DDM (SFP-10GBASE-ER)

    Netto: 3 043,17 zł
    Brutto: 3 743,10 zł

    Moduł SFP+ 10Gbps SM LC, 80km, TX1550, DDM (SFP-10GBASE-ZR)

    Netto: 6 086,34 zł
    Brutto: 7 486,20 zł

    Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.