Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł

    Moduły SFP single fiber (WDM)

    Moduły SFP single fiber (WDM)
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, (20km), TX1310/RX1550 OEM

    Netto: 73,78 zł
    Brutto: 90,75 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 10dB (3km), TX1310/RX1550 (GLC BX-U)

    Netto: 74,47 zł
    Brutto: 91,60 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 10dB (3km), TX1550/RX1310 (GLC-BX-D)

    Netto: 74,47 zł
    Brutto: 91,60 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310/RX1550 (GLC-BX-U)

    Netto: 82,37 zł
    Brutto: 101,32 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550 (GLC BX-U)

    Netto: 82,37 zł
    Brutto: 101,32 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 10dB (3km), TX1310/RX1550, DDM (GLC BX-U)

    Netto: 122,28 zł
    Brutto: 150,40 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 10dB (3km), TX1550/RX1310, DDM (GLC-BX-D)

    Netto: 122,28 zł
    Brutto: 150,40 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310/RX1550, DDM (GLC BX-U)

    Netto: 124,11 zł
    Brutto: 152,66 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550, DDM (GLC BX-U)

    Netto: 124,11 zł
    Brutto: 152,66 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1310/RX1490 (GLC-BX-U)

    Netto: 128,70 zł
    Brutto: 158,30 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1550/RX1310 (GLC-BX-D)

    Netto: 141,22 zł
    Brutto: 173,70 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 16dB (20km), TX1550/RX1310 (GLC-BX-D)

    Netto: 141,22 zł
    Brutto: 173,70 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, (20km), TX1550/RX1310 OEM

    Netto: 149,31 zł
    Brutto: 183,65 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1550/RX1310, DDM (GLC-BX-D)

    Netto: 193,07 zł
    Brutto: 237,48 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 16dB (20km), TX1550/RX1310, DDM (GLC-BX-D)

    Netto: 193,07 zł
    Brutto: 237,48 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 16dB (20km), TX1490/RX1310 (GLC-BX-D)

    Netto: 257,43 zł
    Brutto: 316,64 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 22dB (40km), TX1310/RX1550

    Netto: 312,59 zł
    Brutto: 384,49 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM LC, 22dB (40km), TX1550/RX1310

    Netto: 312,59 zł
    Brutto: 384,49 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 22dB (40km), TX1310/RX1550

    Netto: 312,59 zł
    Brutto: 384,49 zł

    Moduł SFP WDM 1.25Gbps, SM SC, 22dB (40km), TX1550/RX1310

    Netto: 312,59 zł
    Brutto: 384,49 zł

    Wyświetlanie od 1 do 20 (z 26 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.