Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B5
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
    Brutto: 8 597,70 zł 7 367,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł

    Moduły XFP dual fiber

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Moduł XFP 10Gbps MM LC, 300m, TX850, DDM (XFP-10GBASE-SR)
    Szybki podgląd

    Netto: 743,89 zł
    Brutto: 914,98 zł

    Moduł XFP 10Gbps SM LC, 2km, TX1310, DDM (XFP-10GBASE-LR)
    Szybki podgląd

    Netto: 793,48 zł
    Brutto: 975,98 zł

    Moduł XFP 10Gbps SM LC, 20km, TX1310, DDM (XFP-10GBASE-LR)
    Szybki podgląd

    Netto: 1 009,88 zł
    Brutto: 1 242,15 zł

    Moduł XFP 10Gbps MM LC, 220m, TX1310, DDM (XFP-10GBASE-LRM)
    Szybki podgląd

    Netto: 1 217,27 zł
    Brutto: 1 497,24 zł

    Moduł XFP 10Gbps SM LC, 40km, TX1550, DDM (XFP-10GBASE-ER)
    Szybki podgląd

    Netto: 3 399,33 zł
    Brutto: 4 181,18 zł

    Moduł XFP 10Gbps SM LC, 80km, TX1550, DDM (XFP-10GBASE-ZR)
    Szybki podgląd

    Netto: 6 025,48 zł
    Brutto: 7 411,34 zł

    Wyświetlanie od 1 do 6 (z 6 pozycji) Stron:  1 
    Moduły XFP dual fiber
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.