Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł

    Materiały eksploatacyjne

    Materiały eksploatacyjne
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Osłonki spawów światłowodowych 61mm
    Osłonki spawów światłowodowych długości 61mm. Używane w celu osłony i wzmocnienia wykonanych spawów.

    Netto: 0,30 zł
    Brutto: 0,37 zł

    Osłonki spawów światłowodowych 41mm
    Osłonki spawów światłowodowych długości 41mm. Używane w celu osłony i wzmocnienia wykonanych spawów.

    Netto: 0,20 zł
    Brutto: 0,25 zł

    Alkohol izopropylowy 1L
    Alkohol izopropylowy IPA 1l. Płyn przeznaczony do oczyszczenia złącza lub włókna przed spawaniem oraz czoła ...

    Netto: 28,00 zł
    Brutto: 34,44 zł

    Zasobnik na ścinki włókien
    Zasobnik na ścinki włókien. wysokość: 100mm średnica: 67mm  

    Netto: 32,50 zł
    Brutto: 39,98 zł

    Pojemnik z dozownikiem na alkohol IPA
    Dyspenser z dozownikiem na alkohol IPA, poj. 4oz Tańszy odpowiednik Menda ®   U.S.A.

    Netto: 71,50 zł
    Brutto: 87,95 zł

    Pojemnik z dozownikiem na alkohol IPA
    Dyspenser z dozownikiem na alkohol IPA, poj. 4oz Oryginalny produkt firmy Menda ®   U.S. ...

    Netto: 125,00 zł
    Brutto: 153,75 zł

    Kaseta do czyszczenia ferrul światłowodowych (CLE-BOX)
    Kaseta służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych różnych standardów (FC, SC, ST, ...

    Netto: 209,00 zł
    Brutto: 257,07 zł

    Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 2,5mm (OCC-25)
    Narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 2,5mm (UPC/APC), wydajność  około 800 czyszczeń. ...

    Netto: 219,00 zł
    Brutto: 269,37 zł

    Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm (OCC-1,25)
    Narzędzie przeznaczone do czyszczenia złączy i adapterów o feruli 1,25mm (UPC/APC), wydajność  około 800 czyszczeń. ...

    Netto: 219,00 zł
    Brutto: 269,37 zł

    Alkohol izopropylowy 100ml
    Alkohol izopropylowy IPA 100ml. Płyn przeznaczony do oczyszczenia złącza lub włókna przed spawaniem oraz czoła ...

    Netto: 5,40 zł
    Brutto: 6,64 zł

    Chusteczki bezpyłowe
    Chusteczki bezpyłowe służące do czyszczenia włókien i złączy światłowodowych. Rozmiar chusteczki: 114 mm x 216 ...

    Netto: 18,50 zł
    Brutto: 22,76 zł

    Wyświetlanie od 1 do 11 (z 11 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.