Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł

    Mufy

    Mufy
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Tacka do mufy FOSC-D2-24

    Netto: 7,50 zł
    Brutto: 9,23 zł

    Tacka do mufy FOSC-G2-48

    Netto: 9,90 zł
    Brutto: 12,18 zł

    Nowość
    Mufa światłowodowa FOSC SQR-12 (przelotowa)
    Mufa światłowodowa (przelotowa) FOSC SQR-12 stosowana jest do ochrony spawów światłowodowych.  Materiał, z którego jest ...

    Netto: 75,00 zł
    Brutto: 92,25 zł

    Mufa światłowodowa FOSC-D102 12-48 włókien
    Mufa pozioma (przelotowa) stosowana do ochrony spawów światłowodowych. Polipropylen (PP) tworzący obudowę jest tworzywem odpornym ...

    Netto: 108,00 zł
    Brutto: 132,84 zł

    Mufa światłowodowa FOSC-D2-24
    Mufa pionowa (kapturowa) stosowana do ochrony spawów światłowodowych. Polipropylen (PP) tworzący obudowę jest tworzywem odpornym ...

    Netto: 124,00 zł
    Brutto: 152,52 zł

    Promocja
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Kołpakowa mufa światłowodowa wykonana jest z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności udarowej, odpornego na promieniowanie UV ...

    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł

    Mufa światłowodowa FOSC-G2-48
    Mufa pionowa (kapturowa) stosowana do ochrony spawów światłowodowych. Polipropylen (PP) tworzący obudowę jest tworzywem odpornym ...

    Netto: 149,00 zł
    Brutto: 183,27 zł

    Mufa światłowodowa FOSC-G3-48
    Mufa pionowa (kapturowa) stosowana do ochrony spawów światłowodowych. Polipropylen (PP) tworzący obudowę jest tworzywem odpornym ...

    Netto: 155,00 zł
    Brutto: 190,65 zł

    Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.