Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
    Brutto: 8 597,70 zł 7 367,70 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł

    MM 50/125 (OM4) MPO

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Nowość
    PATCHCORD MPO-MPO OM4 12F TYP B 1M
    Szybki podgląd
    Patchcord MPO to opłacalna alternatywa do czasochłonnego spawania światłowodów. Dzięki swojej budowie świetnie nada się ...

    Netto: 229,00 zł
    Brutto: 281,67 zł

    Nowość
    PATCHCORD MPO-MPO OM4 12F TYP B 2M
    Szybki podgląd
    Patchcord MPO to opłacalna alternatywa do czasochłonnego spawania światłowodów. Dzięki swojej budowie świetnie nada się ...

    Netto: 313,00 zł
    Brutto: 384,99 zł

    Nowość
    PATCHCORD MPO-MPO OM4 12F TYP B 3M
    Szybki podgląd
    Patchcord MPO to opłacalna alternatywa do czasochłonnego spawania światłowodów. Dzięki swojej budowie świetnie nada się ...

    Netto: 337,00 zł
    Brutto: 414,51 zł

    Nowość
    PATCHCORD MPO-MPO OM4 12F TYP B 5M
    Szybki podgląd
    Patchcord MPO to opłacalna alternatywa do czasochłonnego spawania światłowodów. Dzięki swojej budowie świetnie nada się ...

    Netto: 384,00 zł
    Brutto: 472,32 zł

    Nowość
    PATCHCORD MPO-MPO OM4 12F TYP B 10M
    Szybki podgląd
    Patchcord MPO to opłacalna alternatywa do czasochłonnego spawania światłowodów. Dzięki swojej budowie świetnie nada się ...

    Netto: 424,00 zł
    Brutto: 521,52 zł

    Nowość
    PATCHCORD MPO-MPO OM4 12F TYP B 25M
    Szybki podgląd
    Patchcord MPO to opłacalna alternatywa do czasochłonnego spawania światłowodów. Dzięki swojej budowie świetnie nada się ...

    Netto: 976,00 zł
    Brutto: 1 200,48 zł

    Wyświetlanie od 1 do 6 (z 6 pozycji) Stron:  1 
    MM 50/125 (OM4) MPO
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.