Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC dx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł

    MM 50/125 (OM2)

    MM 50/125 (OM2)
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 3M

    Netto: 6,50 zł
    Brutto: 8,00 zł

    Pigtail LC/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M

    Netto: 6,21 zł
    Brutto: 7,64 zł

    Pigtail ST/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M

    Netto: 5,62 zł
    Brutto: 6,91 zł

    Pigtail LC/UPC, MM 50/125 (OM2), 1M

    Netto: 5,33 zł
    Brutto: 6,56 zł

    Pigtail ST/UPC, MM 50/125 (OM2), 1M

    Netto: 4,72 zł
    Brutto: 5,81 zł

    Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 1M

    Netto: 4,72 zł
    Brutto: 5,81 zł

    Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M
    Pigtail MM ze złączem SC/UPC na włóknie 50/125µm "easy strip" o długości 2m. Każda sztuka ...

    Netto: 4,30 zł
    Brutto: 5,29 zł

    Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.