Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł

    Akcesoria pomiarowe

    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 80PK-22 Zanurzeniowa sonda temperatury
    Szybki podgląd
    Termopara typu K do zastosowań płynach i żelach Zakres pomiarowy: -40 do 1090°C Roczna gwarancja ...

    Netto: 409,00 zł
    Brutto: 503,07 zł

    FLUKE 80PK-25 Ostro zako
    Szybki podgląd
    Termopara typu K odpowiednia dla przemysłu spożywczego, płynów i żeli Zakres pomiarowy: -40 do 350°C ...

    Netto: 457,00 zł
    Brutto: 562,11 zł

    FLUKE 80PK-27 Powierzchniowa sonda temperatury
    Szybki podgląd
    Termopara typu K do powierzchni i pracy w trudnych warunkach Trwały czujnik taśmowy Zakres pomiarowy: ...

    Netto: 1 462,00 zł
    Brutto: 1 798,26 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 

    W tym dziale prezentujemy Akcesoria pomiarowe do mierników z innych działów.

    Jako akcesoria pomiarowe mamy w swojej ofercie sondy i końcówki pomiarowe.
    Niema czegoś w naszej ofercie ? Postaramy ci się pomóc.
    info@omnishop.com.pl
    Akcesoria pomiarowe
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.