Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC sx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł

    Kalibratory

    Kalibratory - urządzenia stosowane do wzorcowania i sprawdzania przyrządów pomiarowych.

    Poniżej znajduje się oferta kalibratorów firmy Fluke.
    Kalibratory
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 715 Kalibrator (V/mA)
    Kalibrator V/mA Fluke 715 charakteryzuje się bardzo dobrymi właściowościami, trwałością i niezawodnością. Oferowany w trwałej ...

    Netto: 4 943,00 zł
    Brutto: 6 079,89 zł

    FLUKE 724 Kalibrator temperatury
    The Fluke 724: everything you need to troubleshoot and calibrate temperature. Now you can carry ...

    Netto: 9 689,00 zł
    Brutto: 11 917,47 zł

    Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.