Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł

    Lokalizatory kabli i przewodów

    Urządzenia służące do lokalizowania przewodów i nie tylko (metale, PVC itp.), działają samodzielnie lub z wykorzystaniem generatora zwiększającego zasięg i dokładność wskazań lokalizowanych elementów. W swojej ofercie posiadamy lokalizatory przewodów dwóch wiodących marek Sonel oraz Fluke.

    Lokalizatory kabli i przewodów
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 2042 Profesjonalny lokalizator przewod
    Wszechstronny przyrząd do odnajdywania przewodów Fluke 2042 jest profesjonalnym lokalizatorem przewodów ogólnego przeznaczenia. Świetnie nadaje ...

    Netto: 2 780,00 zł
    Brutto: 3 419,40 zł

    TDR-410 Lokalizator uszkodzeń kabli metalowych
    Główne cechy produktu: Lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych. Lokalizacja uszkodzeń miedzianych kabli telekomunikacyjnych. Lokalizacja uszkodzeń kabli ...

    Netto: 3 380,00 zł
    Brutto: 4 157,40 zł

    Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.