Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł

    Mierniki rezystancji izolacji

    Pomiary miernikiem rezystancji izolacji wykonuje się celem zbadania faktycznego stanu izolacji instalacji oraz odbiorników energii elektrycznej. Ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo obsługi oraz prawidłowe funkcjonowanie urządzeń elektrycznych.

    Sprzedawane przez nas mierniki rezystancji izolacji dostępne są w zakresie pracy od 0,1V do 5kV.
    Mierniki rezystancji izolacji
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 1503 Miernik rezystancji izolacji, 0,01M
    Testery izolacji Fluke 1503 charakteryzują się zwartą i solidną konstrukcją, są niezawodne i łatwe w użyciu. Szeroki ...

    Netto: 1 696,00 zł
    Brutto: 2 086,08 zł

    FLUKE 1507 Miernik rezystancji izolacji, V AC:0,1V
    Testery izolacji Fluke 1507 charakteryzują się zwartą i solidną konstrukcją, są niezawodne i łatwe w użyciu. Szeroki ...

    Netto: 2 112,00 zł
    Brutto: 2 597,76 zł

    Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.