Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł

    Mierniki rezystancji uziemienia

    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 1621 Miernik rezystancji uziemienia, 0,01
    Szybki podgląd
    Fluke 1621 to prosty w obsłudze tester uziemienia. Model 1621 pozwala na sprawdzanie niezawodności uziemienia. ...

    Netto: 2 464,00 zł
    Brutto: 3 030,72 zł

    FLUKE 1623 Miernik rezystancji uziemienia, 0,001
    Szybki podgląd
    Fluke 1623 to wiodące testery uziemienia, dzięki którym można przeprowadzić wszystkie cztery rodzaje pomiarów uziemienia. ...

    Netto: 5 386,00 zł
    Brutto: 6 624,78 zł

    FLUKE 1625 Miernik rezystancji uziemienia, 0,001
    Szybki podgląd
    Fluke 1625 to wiodące testery uziemienia, dzięki którym można przeprowadzić wszystkie cztery rodzaje pomiarów uziemienia. ...

    Netto: 12 332,00 zł
    Brutto: 15 168,36 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 

    Pomiary miernikiem rezystancji uziemienia są ważnym zagadnieniem bezpieczeństwa ochrony przeciwporażeniowej, przeciwprzepięciowej, odgromowej. Wszystkie nasze mierniki mają dokładność 0,001 ohma.

    Mierniki rezystancji uziemienia
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.