Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Adapter MM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX
    Netto: 1,60 zł 1,25 zł
    Brutto: 1,97 zł 1,54 zł
    Adapter MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 3,20 zł 2,10 zł
    Brutto: 3,94 zł 2,58 zł
    Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX
    Netto: 3,20 zł 2,10 zł
    Brutto: 3,94 zł 2,58 zł
    Pigtail SC/UPC, SM, 2M
    Netto: 5,36 zł 4,30 zł
    Brutto: 6,59 zł 5,29 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 11 450,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 14 083,50 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC sx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 18 240,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 22 435,20 zł
    Stripper do kabli płaskich FTTX (2x3mm)
    Netto: 129,00 zł 92,00 zł
    Brutto: 158,67 zł 113,16 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 12xSC dx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX
    Netto: 1,60 zł 1,25 zł
    Brutto: 1,97 zł 1,54 zł
    Rzetelna Firma

    Mierniki rezystancji/impedancji pętli zwarcia

    Czy urządzenie zabezpieczające zadziała ? Dzięki miernikom rezystancji/impedancji pętli zwarcia możesz to sprawdzić. Liderem w tej branży są oczywiście firmy Fluke i Sonel które można oczywiście znaleźć w naszej ofercie.

    Niestety nie znaleziono produktu!

    1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
    2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
    3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
    4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.