Kategorie

Aparatura kontrolno-pomiarowa (219)

Pomiary i testy elektryczne (47)

Mierniki rezystancji/impedancji pętli zwarcia

Promocje
Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
Netto: 1,120,00 zł 899,00 zł
Brutto: 1,377,60 zł 1,105,77 zł
Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 2,5mm (OCC-25)
Netto: 239,00 zł 185,00 zł
Brutto: 293,97 zł 227,55 zł
Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M
Netto: 5,38 zł 3,99 zł
Brutto: 6,62 zł 4,91 zł
Kaseta do czyszczenia ferrul światłowodowych
Netto: 252,50 zł 185,00 zł
Brutto: 310,58 zł 227,55 zł
Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
Netto: 12,890,00 zł 10,900,00 zł
Brutto: 15,854,70 zł 13,407,00 zł
Opcjonalny adapter dla złączy LC
Netto: 100,00 zł 89,43 zł
Brutto: 123,00 zł 110,00 zł
Adapter SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX
Netto: 1,60 zł 0,99 zł
Brutto: 1,97 zł 1,22 zł
Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M
Netto: 5,62 zł 3,45 zł
Brutto: 6,91 zł 4,24 zł
Przełącznica swiatłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC dx; CZARNA
Netto: 73,80 zł 66,42 zł
Brutto: 90,77 zł 81,70 zł
Adapter SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX
Netto: 1,60 zł 0,99 zł
Brutto: 1,97 zł 1,22 zł
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


Producenci
Na skróty

Mierniki rezystancji/impedancji pętli zwarcia

Czy urządzenie zabezpieczające zadziała ? Dzięki miernikom rezystancji/impedancji pętli zwarcia możesz to sprawdzić. Liderem w tej branży są oczywiście firmy Fluke i Sonel które można oczywiście znaleźć w naszej ofercie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Szybki kontakt

tel. 77-54OMNI4
(77-5466644)

info@omnishop.com.pl

GG: 6781025
GG
Finansowanie
Przy zakupach droższych urządzeń polecamy:

Z nami minimum formalności!
Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Szukaj produktu
Wyszukiwanie zaawansowane...
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.