Kategorie

Pomiary sieci miedzianych (40)

Promocje
Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
Netto: 1120,00 zł 899,00 zł
Brutto: 1377,60 zł 1105,77 zł
Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
Netto: 3999,00 zł 2999,00 zł
Brutto: 4918,77 zł 3688,77 zł
Adapter SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX
Netto: 1,60 zł 1,35 zł
Brutto: 1,97 zł 1,66 zł
Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 2,5mm (OCC-25)
Netto: 239,00 zł 185,00 zł
Brutto: 293,97 zł 227,55 zł
Osłonki spawów światłowodowych 41mm
Netto: 0,30 zł 0,20 zł
Brutto: 0,37 zł 0,25 zł
Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX
Netto: 3,20 zł 2,35 zł
Brutto: 3,94 zł 2,89 zł
Opcjonalny adapter dla złączy LC
Netto: 100,00 zł 89,43 zł
Brutto: 123,00 zł 110,00 zł
Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
Netto: 1299,00 zł 1049,00 zł
Brutto: 1597,77 zł 1290,27 zł
Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M
Netto: 5,62 zł 4,99 zł
Brutto: 6,91 zł 6,14 zł
Przełącznica swiatłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC dx; CZARNA
Netto: 73,80 zł 66,42 zł
Brutto: 90,77 zł 81,70 zł
Na skróty

Mierniki rezystancji/impedancji pętli zwarcia

Czy urządzenie zabezpieczające zadziała ? Dzięki miernikom rezystancji/impedancji pętli zwarcia możesz to sprawdzić. Liderem w tej branży są oczywiście firmy Fluke i Sonel które można oczywiście znaleźć w naszej ofercie.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
Szybki kontakt

tel. 77-54OMNI4
(77-5466644)

info@omnishop.com.pl

GG: 6781025

Zadaj pytanie on-line

Finansowanie

Przy zakupach droższych urządzeń polecamy:

Z nami minimum formalności!

Producenci
Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.