Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80BX)
    Netto: 1 640,00 zł 890,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 094,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    Multimetry cęgowe AC

    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 373 Cyfrowy miernik cęgowy
    Szybki podgląd
    Nowy miernik cęgowy Fluke 373 zwiększy wydajność Twojej pracy. Jest idealny do wszelkich pomiarów prądowych ...

    Netto: 1 126,00 zł
    Brutto: 1 384,98 zł

    Produkt dostępny

    FLUKE 374 Cyfrowy miernik cęgowy, Fluke connect - bezprzewodowa transmija wyników
    Szybki podgląd
    Miernik cęgowy Fluke 374 True-rms wykonuje pomiary do 600 V i 600 A w trybach ...

    Netto: 1 583,00 zł
    Brutto: 1 947,09 zł

    Produkt dostępny

    FLUKE 771 Cyfrowy multimetr cyfroty (cęgowy)
    Szybki podgląd
    Czy dobrze wykorzystujesz czas? Pomiar prądu w zakresie mA przez zdjęcie przewodów i rozłączanie obwodu ...

    Netto: 2 525,00 zł
    Brutto: 3 105,75 zł

    Produkt dostępny

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 

    Multimetry cęgowe AC cechuje szybkość i komfort wykonania pomiaru, nie jest wymagany dostęp do nie osłoniętych części przewodu. Wystarczy nałożyć cęgi multimetru na przewód a urządzenie wykonuje pomiar wykorzystując wbudowany przekładnik i wyświetla wartość pomiaru na wyświetlaczu.

    Multimetry cęgowe AC
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.