Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł

    Multimetry cęgowe AC/DC

    Multimetry cęgowe AC/DC w odróżnieniu od multimetrów AC posiadają dodatkową możliwość pomiaru prądu i napięcia stałego. 

    Multimetry cęgowe AC/DC są szczególnie przydatne przy pomiarach w elektronice oraz branży samochodowej.
    Multimetry cęgowe AC/DC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 902 Cyfrowy multimetr c
    Profesjonaliści zajmujący się ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją (HVAC) potrzebują narzędzi serwisowych, które potrafią spełnić ich ...

    Netto: 1 189,00 zł
    Brutto: 1 462,47 zł

    FLUKE 355 Cyfrowy multimetr c
    Dokładne pomiary rzeczywistej wartości skutecznej dzięki cyfrowym miernikom cęgowym Fluke 355 i 353 – najlepszym ...

    Netto: 3 208,00 zł
    Brutto: 3 945,84 zł

    Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.