Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł

    Testery napięcia

    Testery napięcia są to urządzenia które w sposób dotykowy lub bezdotykowy pozwalają na określenie czy w danym miejscu instalacji jest podane napięcie, Testery są szczególnie cenione przez osoby doświadczone w branży elektrycznej i elektronicznej a w szczególności dedykowane są adeptom sztuki.  

    Testery napięcia
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 1AC II pr
    Kolejna generacja bezstykowych próbników napięcia prądu zmiennego VoltAlert™ charakteryzuje się prostotą obsługi – wystarczy przytknąć ...

    Netto: 121,00 zł
    Brutto: 148,83 zł

    FLUKE LVD2 Wykrywacz napięcia
    Bezdotykowy próbnik napięcia prądu zmiennego i latarka diodowa połączone zostały w jeden, łatwy w użyciu, ...

    Netto: 165,00 zł
    Brutto: 202,95 zł

    FLUKE T5-600 Tester elektryczny
    Tester elektryczny Fluke T5 pozwala sprawdzić napięcie, prąd i rezystancję. Wszystko co musisz zrobić to ...

    Netto: 681,00 zł
    Brutto: 837,63 zł

    FLUKE T5-1000 Tester elektryczny, Zakres pomiaru V DC:1V
    Tester elektryczny Fluke T5 pozwala sprawdzić napięcie, prąd i rezystancję. Wszystko co musisz zrobić to ...

    Netto: 754,00 zł
    Brutto: 927,42 zł

    FLUKE 9062 Wska
    Unikatowy tester Fluke 9062 posiada obrotowy wskaźnik oraz sygnalizator kierunku obrotów silnika, wykorzystując korzyści płynące ...

    Netto: 812,00 zł
    Brutto: 998,76 zł

    Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.