Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł

    Zestawy

    Zainteresowany zakupem dwóch mierników ? lub dodatkowego wyposażenia ? W tej kategorii znajdziesz zestawy urządzeń oraz mierniki wraz z dużym kompletem akcesoriów, kupując raz w zestawie zyskujesz w szczególności na cenie.

    Zestawy
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 117/322  Zestaw (multimetr FLK-117, miernik c
    Ten zestaw combo składa się z multimetru cyfrowego Fluke 117 i miernika cęgowego Fluke 322, ...

    Netto: 1 252,00 zł
    Brutto: 1 539,96 zł

    FLUKE 179/EDA2 Zestaw (multimetr, przewody, haki zaciskowe, pokrowiec)

    Netto: 1 495,00 zł
    Brutto: 1 838,85 zł

    Wyświetlanie od 1 do 2 (z 2 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.