Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Testery okablowania zaawansowane i kwalifikacyjne

    Testery okablowania zaawansowane i kwalifikacyjne
    Sortuj wg:
    Domyślny
    CIQ-100 Tester okablowania CableIQ
    CableIQ Tester Kwalifikacyjny Dla okablowania miedzianego o prędkościach (10/100/1000/VoIP). Kwalifikuje - określa czy badane okablowanie ...

    Netto: 5 867,00 zł
    Brutto: 7 216,41 zł

    CIQ-KIT Tester okablowania CableIQ  Zestaw zaawansowany
    Skład zestawu: CIQ-KIT Tester CableIQ z adapterem zdalnym , CableIQ Reporter software CD, Próbnik IntelliTone ...

    Netto: 8 518,00 zł
    Brutto: 10 477,14 zł

    CIQ-FTKSFP zestaw testowy do miedzi i światłowodów
    Zestaw zawiera komplet CableIQ (CIQ-KIT) i komplet SimpliFiber Pro (FTK1000) . Podstawowy zestaw zawierający kombinację ...

    Netto: 18 880,00 zł
    Brutto: 23 222,40 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.