Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł

    Akcesoria (wymienne adaptery, etui, itp.)

    Poszukujesz dodatkowego adaptera lub etui do zakupionego produktu ? W tej kategorii go znajdziesz!

    Akcesoria (wymienne adaptery, etui, itp.)
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Nowość
    OTDR Port Protector FC/PC
    Tłumik zerowy (przelotowy) FC/PC służy do ochrony portu pomiarowego reflektometru przed zabrudzeniami i zarysowaniami powstałymi ...

    Netto: 49,00 zł
    Brutto: 60,27 zł

    Nowość
    OTDR Port Protector SC/APC
    Tłumik zerowy (przelotowy) SC/APC służy do ochrony portu pomiarowego reflektometru przed zabrudzeniami i zarysowaniami powstałymi ...

    Netto: 49,00 zł
    Brutto: 60,27 zł

    Opcjonalne etui do urządzeń serii KI9xxx, (OPT156)
    Etui mieści 2 urządzenia serii KI9xxx (np. źródło światła i miernik mocy) lub 1 urządzenie ...

    Netto: 50,00 zł
    Brutto: 61,50 zł

    Opcjonalny adapter dla złączy LC
    Opcjonalny adapter rozszerza możliwości wykorzystania każdego wizualnego lokalizatora uszkodzeń o inspekcję włókien, patchcordów i kabli ...

    Netto: 65,00 zł
    Brutto: 79,95 zł

    Wymienny adapter dla ferrul 1,25mm do mikroskopu inspekcyjnego FS201
    Opcjonalny adapter do mikroskopu inspekcyjnego FS201 złącze LC(1.25mm)

    Netto: 124,00 zł
    Brutto: 152,52 zł

    Opcjonalny adapter do mikroskopu KI6610/KI6611, złącze 1.25 mm Universal, APC, (OPT682A)

    Netto: 150,00 zł
    Brutto: 184,50 zł

    Opcjonalny adapter do mikroskopu KI6610/KI6611, złącze 2.5 mm Universal, (OPT681)

    Netto: 150,00 zł
    Brutto: 184,50 zł

    Opcjonalny adapter do mikroskopu KI6610/KI6611, złącze 2.5 mm Universal, APC, (OPT681A)

    Netto: 150,00 zł
    Brutto: 184,50 zł

    Opcjonalny adapter do mikroskopu KI6610/KI6611, złącze 1.25 mm Universal, (OPT682)

    Netto: 160,00 zł
    Brutto: 196,80 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, 1.25 mm universal, (OPT224)

    Netto: 170,00 zł
    Brutto: 209,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, 2.5 mm universal, (OPT225)

    Netto: 170,00 zł
    Brutto: 209,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, FC, (OPT204)

    Netto: 170,00 zł
    Brutto: 209,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, SC, (OPT201)

    Netto: 170,00 zł
    Brutto: 209,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, SMA 905/906, (OPT203)

    Netto: 170,00 zł
    Brutto: 209,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, ST, (OPT202)

    Netto: 170,00 zł
    Brutto: 209,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, Toslink, (OPT230)

    Netto: 240,00 zł
    Brutto: 295,20 zł

    Opcjonalny adapter dla ferrul 1,25mm, (OPT189)

    Netto: 270,00 zł
    Brutto: 332,10 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, dla różnych POF, (OPT229)

    Netto: 310,00 zł
    Brutto: 381,30 zł

    Wymienny adapter do urządzeń z detektorami XL, nakręcany 7/8-28, MPO, (OPT227)

    Netto: 480,00 zł
    Brutto: 590,40 zł

    Opcjonalny adapter do mikroskopu KI6610/KI6611, złącze MPO/MTP, (OPT677)

    Netto: 750,00 zł
    Brutto: 922,50 zł

    Wyświetlanie od 1 do 20 (z 29 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.