Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł

    Mierniki mocy

    Mierniki mocy optycznej przeznaczone są do pomiaru strat mocy w torach wielo- i jednomodowych. Pozwalają na weryfikację tłumienności wykonanej instalacji. W ten sposób wyznaczają najważniejszy parametr jakościowy linii.

    W ofercie posiadamy kilkanaście modeli różniących się zakresami pomiarowymi, zastosowaniem, funkcjami dodatkowymi oraz ceną.
    Mierniki mocy
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Promocja
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. ...

    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł

    Promocja
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. ...

    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł

    Promocja
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. ...

    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł

    Promocja
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. ...

    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł

    Promocja
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Miernik światłowodowy OPM-UP80C cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz możliwością zapisu i ...

    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł

    Promocja
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Miernik mocy optycznej klasy Premium dla PON Złącza SC/APC Pomiar 1310 nm upstream, 1490/1550 nm ...

    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł

    Miernik mocy InGaAs, (KI9600A-INGAAS)
    Niedrogi, mały, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs, pomiary MM+SM. Wyświetlacz ...

    Netto: 1 780,00 zł
    Brutto: 2 189,40 zł

    Miernik mocy Ge, (KI9600A-GE)
    Niedrogi, mały, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem Ge, pomiary MM+SM Wyświetlacz ...

    Netto: 2 030,00 zł
    Brutto: 2 496,90 zł

    Miernik mocy H5, (KI9600A-H5)
    Niedrogi, mały, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs H5 do pomiarów ...

    Netto: 2 030,00 zł
    Brutto: 2 496,90 zł

    Miernik mocy H3B, (KI9600A-H3B)
    Niedrogi, mały, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs H3B do pomiarów ...

    Netto: 2 080,00 zł
    Brutto: 2 558,40 zł

    Miernik mocy InGaAs, (KI2600-INGAAS)
    Miernik mocy optycznej klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs ...

    Netto: 4 150,00 zł
    Brutto: 5 104,50 zł

    Miernik mocy Ge, (KI2600-Ge)
    Miernik mocy optycznej klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem Ge ...

    Netto: 4 290,00 zł
    Brutto: 5 276,70 zł

    Miernik mocy H5, (KI2600-H5)
    Miernik mocy optycznej klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs ...

    Netto: 4 380,00 zł
    Brutto: 5 387,40 zł

    SFPOWERMETER Miernik mocy - SIMPLIFIBER PRO
    SimpliFiber ®   Pro Miernik mocy MM+SM Miernik mocy optycznej Typ detektora InGaAs Kalibrowane długości ...

    Netto: 5 089,00 zł
    Brutto: 6 259,47 zł

    Miernik mocy InGaAs + VFL, (KI2601-INGAAS)
    Miernik mocy optycznej klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs ...

    Netto: 6 130,00 zł
    Brutto: 7 539,90 zł

    Miernik mocy Ge, VFL, (KI2601-Ge)
    Miernik mocy optycznej klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem Ge ...

    Netto: 6 360,00 zł
    Brutto: 7 822,80 zł

    Miernik mocy H5, VFL, (KI2601-H5)
    Miernik mocy optycznej klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Wersja z detektorem InGaAs ...

    Netto: 6 390,00 zł
    Brutto: 7 859,70 zł

    Wyświetlanie od 1 do 17 (z 17 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.