Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł

    Mierniki stratności -multimetry- (źródło+miernik)

    Mierniki stratności (źródło+miernik) to dwa urządzenia w jednej kompaktowej obudowie. Źródło światła oraz miernik mocy optycznej pozwalają na szybkie pomiary stratności linii optycznych. 

    Mierniki stratności -multimetry- (źródło+miernik)
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310/1550 nm Laser, InGaAs (LTS-UP32-2L)
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym. ...

    Netto: 1 430,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310-1550 nm Laser + VisiTest, InGaAs, (KI27622-InGaAs)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 1310 i 1550nm. ...

    Netto: 8 390,00 zł
    Brutto: 10 319,70 zł

    FTK1000 Zestaw podstawowy SIMPLIFIBER PRO (MM)
    Zestaw zawiera: FTK1000 Miernik mocy SimpliFiber Pro , Źródło światła MM 850/1300 , torba do ...

    Netto: 8 793,00 zł
    Brutto: 10 815,39 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310-1550 nm Laser, InGaAs, (KI2722-InGaAs)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 1310 i 1550nm. ...

    Netto: 8 880,00 zł
    Brutto: 10 922,40 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED, 650 nm VFL, Ge, (KI27703-Ge)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850 i 1300nm. ...

    Netto: 8 920,00 zł
    Brutto: 10 971,60 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310/1550 nm ultra stable laser, InGaAs, (KI2322-InGaAs)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane ultra stabilne i nie ...

    Netto: 9 220,00 zł
    Brutto: 11 340,60 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED, Ge, (KI2703-Ge)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850 i 1300nm. ...

    Netto: 9 310,00 zł
    Brutto: 11 451,30 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED + VisiTest, Ge, (KI27603-Ge)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850 i 1300nm. ...

    Netto: 9 510,00 zł
    Brutto: 11 697,30 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310-1550-1625 nm Laser + VisiTest APC, InGaAs, (KI27610-InGaAs)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 1310, 1550 i ...

    Netto: 10 900,00 zł
    Brutto: 13 407,00 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED, 1310-1550 nm Laser, Ge, (KI2724-Ge)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850/1300 i 1310/1550nm. ...

    Netto: 11 010,00 zł
    Brutto: 13 542,30 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED, 1310-1550 nm Laser APC, Ge, (KI2724-Ge-APC)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850/1300 i 1310/1550nm ...

    Netto: 11 070,00 zł
    Brutto: 13 616,10 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED, 1310-1550 nm Laser + VisiTest, Ge, (KI27624-Ge)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850/1300 i 1310/1550nm ...

    Netto: 11 190,00 zł
    Brutto: 13 763,70 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310-1550-1625 nm Laser APC, InGaAs, (KI27010-InGaAs-APC)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 1310, 1550 i ...

    Netto: 11 240,00 zł
    Brutto: 13 825,20 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 850-1300 nm LED, 1310-1550 nm Laser + VisiTest APC, Ge, (KI27624
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane źródła 850/1300 i 1310/1550nm ...

    Netto: 11 340,00 zł
    Brutto: 13 948,20 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik) 1310-1550-1625nm ultra stable laser APC,InGaAs, (KI23010-InGaAs)
    Nowa linia mierników stratności KI2700 do pomiarów stratności linii optycznych. Wbudowane ultra stabilne i nie ...

    Netto: 11 920,00 zł
    Brutto: 14 661,60 zł

    FTK2000 Zestaw podstawowy SIMPLIFIBER PRO (SM)
    Zestaw zawiera: FTK2000 Miernik mocy optycznej SimpliFiber Pro , jednomodowe źródło światła 1310/1550 , adapter ...

    Netto: 13 225,00 zł
    Brutto: 16 266,75 zł

    Miernik stratności (źródło+miernik mocy+ORL) 1310-1550 nm, InGaAs, (KI7343C-INGAAS)
    Najwszechstronniejszy przyrząd pomiarowy umożliwiający automatycznie dwukierunkowe pomiary światłowodów na wszystkich wbudowanych długościach fal. Znakomicie automatyzuje ...

    Netto: 13 830,00 zł
    Brutto: 17 010,90 zł

    FTK1300 Zestaw rozszerzony SIMPLIFIBER PRO (MM)
    Zestaw zawiera: FTK1300 Miernik mocy optycznej SimpliFiber Pro , wielomodowe źródło światła 850/1300 , Wizualny ...

    Netto: 14 124,00 zł
    Brutto: 17 372,52 zł

    FTK2100 Zestaw rozszerzony SIMPLIFIBER PRO (SM+SM)
    Zestaw zawiera: FTK2100 Miernik mocy optycznej SimpliFiber Pro , jednomodowe źródło światła 1310/1550 , jednomodowe ...

    Netto: 20 249,00 zł
    Brutto: 24 906,27 zł

    CFP-100-M CertiFiber Pro OLTS dla włókien MM
    CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set Tester okablowania CertiFiber® Pro Optical Loss Test Set. Certyfikacja ...

    Netto: 33 464,00 zł
    Brutto: 41 160,72 zł

    Wyświetlanie od 1 do 20 (z 22 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.