Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
    Brutto: 8 597,70 zł 7 367,70 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł

    Mikroskopy inspekcyjne

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Mikroskop optyczny 400x, 2.5mm i 1.25mm
    Szybki podgląd
    Mikroskop inspekcyjny z powiększeniem 400x idealnie sprawdza się podczas badania złączy światłowodowych. Połączenie wytrzymałej i ...

    Netto: 399,00 zł
    Brutto: 490,77 zł

    Mikroskop optyczny 200x, 2.5 mm, (FS201)
    Szybki podgląd
    Mikroskop inspekcyjny FS201 zbudowany z elementów najwyższej jakości dzięki czemu posiada bardzo niskie zniekształcenia obrazu ...

    Mikroskop optyczny 200x, 2.5 mm, (KI6610)
    Szybki podgląd
    Mikroskop KI6610 to idealne narzędzie do inspekcji złączy światłowodowych. Urządzenie oferuje trzy sposoby podświetlania i ...

    Netto: 2 480,00 zł
    Brutto: 3 050,40 zł

    Mikroskop optyczny 400x, 2.5 mm, (KI6611)
    Szybki podgląd
    Mikroskop KI6611 to idealne narzędzie do inspekcji złączy światłowodowych. Urządzenie oferuje trzy sposoby podświetlania i ...

    Netto: 2 550,00 zł
    Brutto: 3 136,50 zł

    Kamera inspekcyjna Smart Probe 2
    Szybki podgląd
    Senko SmartProbe to ergonomicznie zaprojektowana, kompaktowa sonda Wi-Fi. Wysokiej jakości obrazy w proporcji 16:9 są ...

    Netto: 4 591,35 zł
    Brutto: 5 647,36 zł

    Kamera USB do mikroskopu KI6610/KI6611, 1.3 Mpx, (OPT684)
    Szybki podgląd

    Netto: 890,00 zł
    Brutto: 1 094,70 zł

    Mikroskop ręczny, pasywny x200
    Szybki podgląd
      Przenośny mikroskop pasywny przeznaczony do inspekcji czół ferrul złączy światłowodowych o średnicy ø2,5 mm ...

    Netto: 140,00 zł
    Brutto: 172,20 zł

    Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 

    Mikroskop inspekcyjny to urządzenia pasywne idealne do sprawdzania i weryfikacji złączy światłowodowych.

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo również możliwość rozbudowy mikroskopu pasywnego Kingfisher o kamerę inspekcyjną pozwalającą na zapisywanie obrazu bezpośrednio na komputerze.
    Mikroskopy inspekcyjne
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.