Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B5
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80BX)
    Netto: 1 640,00 zł 890,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 094,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    Reflektometry OTDR

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Miernik długości włókna 1310/1550nm (Optical Fiber Ranger)
    Szybki podgląd
    Miernik długości włókna (Fiber Ranger) to urządzenie  wyróżniające się  intuicyjną obsługą, oraz wytrzymałą i kompaktową ...

    Netto: 2 100,00 zł
    Brutto: 2 583,00 zł

    Produkt dostępny

    Nowość
    OTDRmini SMF 1310/1550nm , 24/22dB (OTDRmini-UP35)
    Szybki podgląd
    OTDRmini-UP35 to kompaktowe urządzenie, które przeznaczone jest do testowania włókien jednomodowych i kabli UTP. Zdecydowanie ...

    Netto: 2 560,00 zł
    Brutto: 3 148,80 zł

    Zapytaj o produkt

    Produkt niedostępny

    Promocja
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Szybki podgląd
    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i ...

    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł

    Produkt dostępny

    Promocja
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Szybki podgląd
    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i ...

    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł

    Produkt dostępny

    Promocja
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Szybki podgląd
    Reflektometry Grandway serii FHO5000-MD przeznaczone są do testowania włókien jedno i wielomodowych w sieciach dalekosiężnych, ...

    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł

    Produkt dostępny

    Promocja
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Szybki podgląd
    Reflektometry Grandway serii FHO5000-D przeznaczone są do testowania włókien jednomodowych w sieciach dalekosiężnych, kampusowych i ...

    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł

    Produkt dostępny

    Promocja
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Szybki podgląd
    Reflektometry Grandway serii FHO5000-MD przeznaczone są do testowania włókien jedno i wielomodowych w sieciach dalekosiężnych, ...

    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł

    Produkt dostępny

    Promocja
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Szybki podgląd
    Włókno rozbiegowe jednomodowe (SM G.652D) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 1km w ...

    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Produkt dostępny

    Promocja
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Szybki podgląd
    Włókno rozbiegowe wielomodowe (OM2) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 100m w bardzo ...

    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Produkt dostępny

    Walizka Twarda do OTDR Grandway FHO5000
    Szybki podgląd
    Dedykowana dla reflektometrów Grandway FHO5000 solidna walizka przeznaczona jest do transportu i przechowywania urządzenia wraz ...

    Netto: 349,00 zł
    Brutto: 429,27 zł

    Produkt dostępny

    Kamera inspekcyjna x400 do OTDR FHO5000
    Szybki podgląd
    Kamera inspekcyjna USB dedykowana do Reflektometrów FHO5000. - Powiększenie: x400 - Pole widzenia: 0,40 x ...

    Netto: 3 970,00 zł
    Brutto: 4 883,10 zł

    Produkt dostępny

    Wyświetlanie od 1 do 11 (z 11 pozycji) Stron:  1 

    Reflektometry OTDR (ang. Optical Time-Domain Reflectometer) są to urządzenia przeznaczone do badania długości i tłumienności kabli światłowodowych.

    Oferowane modele charakteryzują się:

    • dużymi ekranami dotykowymi gwarantującymi łatwą obsługę,
    • dużą dynamiką dla zastosowań w sieciach FTTH (pomiar przez splitery),
    • krótkimi strefami martwymi.

    Tylko u nas OTDR serii FHO-5000 z polskim menu ekranowym.

    Reflektometry firmy Grandway sprzedawane przez innych, nieautoryzowanych dystrybutorów, nie posiadają menu w języku polskim oraz równocześnie nie są objęte serwisem gwrancyjnym oraz pogwarancyjnym!

    Reflektometry OTDR
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.