Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Tłumiki regulowane automatycznie

    Tłumiki Regulowane automatycznie to urządzenia przydatne przy badaniu torów światłowodowych pod kontem wpływu tłumienia na przesył danych. 

    Regulacja automatyczna pozwala na zadanie odpowiednich kroków miernika i późniejsze odczytanie zachowania sieci przy zadanych wartościach tłumienia.
    Tłumiki regulowane automatycznie
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Tłumik regulowany automatycznie 0..30dB (OVA-UP01A)
    Tłumik regulowany automatycznie klasy ekonomicznej, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Kalibracja na  λ : ...

    Netto: 2 950,00 zł
    Brutto: 3 628,50 zł

    Tłumik regulowany automatycznie 0..60dB (OVA-UP01B)
    Tłumik regulowany automatycznie klasy ekonomicznej, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny Kalibracja na  λ : ...

    Netto: 4 460,00 zł
    Brutto: 5 485,80 zł

    Tłumik regulowany automatycznie 850-1300 nm, 50/125, (KI7020B)
    PROFESJONALNY! DLA ZASTOSOWAŃ MM. Tłumik regulowany automatycznie klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny ...

    Netto: 10 987,00 zł
    Brutto: 13 514,01 zł

    Tłumik regulowany automatycznie 1310-1490-1550-1625 nm, (KI7010B)
    PROFESJONALNY! DLA ZASTOSOWAŃ SM. Tłumik regulowany automatycznie klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny ...

    Netto: 11 076,00 zł
    Brutto: 13 623,48 zł

    Tłumik regulowany automatycznie 1310-1490-1550-1625 nm, APC, (KI7010B-APC)
    PROFESJONALNY! DLA ZASTOSOWAŃ SM. Tłumik regulowany automatycznie klasy premium, intuicyjny w obsłudze, trwały i niezawodny ...

    Netto: 11 172,00 zł
    Brutto: 13 741,56 zł

    Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.