Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80BX)
    Netto: 1 640,00 zł 890,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 094,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    Źródła światła

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Promocja
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Szybki podgląd
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, ...

    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł

    Wysyłka:48 godzin

    Produkt dostępny

    Źródło 850/1300 nm LED (OLS-UP30-2L)
    Szybki podgląd
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, ...

    Netto: 800,00 zł
    Brutto: 984,00 zł

    Zapytaj o produkt

    Produkt niedostępny

    Promocja
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Szybki podgląd
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, ...

    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł

    Wysyłka:48 godzin

    Produkt dostępny

    Promocja
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Szybki podgląd
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, ...

    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł

    Wysyłka:48 godzin

    Produkt dostępny

    Promocja
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Szybki podgląd
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, ...

    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł

    Zapytaj o produkt

    Produkt niedostępny

    Promocja
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Szybki podgląd
    Urządzenie klasy ekonomicznej cechujące się intuicyjną obsługą, wytrzymałą i kompaktową budową oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym, ...

    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł

    Wysyłka:48 godzin

    Produkt dostępny

    Źródło 660 nm LED, 1 mm POF, Złącze SMA, (KI9809A)
    Szybki podgląd

    Netto: 3 090,00 zł
    Brutto: 3 800,70 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 850-1300 nm LED, (KI9812A)
    Szybki podgląd
    NAJLEPSZE POŁĄCZENIE CENY I JAKOŚCI Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne Wersja dla ...

    Netto: 3 590,00 zł
    Brutto: 4 415,70 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310-1550 nm, Laser, (KI9822A)
    Szybki podgląd
    NAJLEPSZE POŁĄCZENIE CENY I JAKOŚCI Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne Wersja dla ...

    Netto: 3 710,00 zł
    Brutto: 4 563,30 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310-1550 nm, Laser, APC, (KI9822A-APC)
    Szybki podgląd
    NAJLEPSZE POŁĄCZENIE CENY I JAKOŚCI Niedrogie, małe, intuicyjne w obsłudze, trwałe i niezawodne Wersja dla ...

    Netto: 3 810,00 zł
    Brutto: 4 686,30 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    SFMULTIMODESOURCE Źródło światła 850/1300nm
    Szybki podgląd
    SimpliFiber ®   Pro Źródło światła MM Wielomodowe źródło światła Typ Emitera LED Centralna dł. ...

    Netto: 4 798,00 zł
    Brutto: 5 901,54 zł

    Wysyłka:10 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310-1490-1550 nm, Laser, (KI9827A)
    Szybki podgląd

    Netto: 5 230,00 zł
    Brutto: 6 432,90 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310-1490-1550 nm, Laser, APC, (KI9827A-APC)
    Szybki podgląd

    Netto: 5 290,00 zł
    Brutto: 6 506,70 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 850-1300 nm LED, (KI2803)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2800 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 źródeł światła w jednym urządzeniu. Funkcja ...

    Netto: 5 360,00 zł
    Brutto: 6 592,80 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310-1550 nm Laser, (KI2822)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2800 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 źródeł światła w jednym urządzeniu. Funkcja ...

    Netto: 5 670,00 zł
    Brutto: 6 974,10 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310/1550 nm ultra stable laser, (KI2422)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2400 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 ultra stabilnch i nie wymagających wygrzewania ...

    Netto: 6 290,00 zł
    Brutto: 7 736,70 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 850-1300 nm LED + VisiTest, (KI28603)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2800 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 źródeł światła w jednym urządzeniu. Nowością ...

    Netto: 6 860,00 zł
    Brutto: 8 437,80 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 1310-1550 nm Laser + VisiTest, (KI28622)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2800 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 źródeł światła w jednym urządzeniu. Nowością ...

    Netto: 6 930,00 zł
    Brutto: 8 523,90 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 850-1300 nm LED, 1310-1550 nm Laser APC, (KI2824-APC)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2800 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 źródeł światła w jednym urządzeniu. Funkcja ...

    Netto: 7 520,00 zł
    Brutto: 9 249,60 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Źródło 850-1300 nm LED, 1310-1550 nm Laser, (KI2824)
    Szybki podgląd
    Nowa linia źródeł światła KI2800 obejmuje urządzenia zawierające 2-4 źródeł światła w jednym urządzeniu. Funkcja ...

    Netto: 8 095,00 zł
    Brutto: 9 956,85 zł

    Wysyłka:21 dni,
    produkt na zamówienie

    Produkt dostępny

    Wyświetlanie od 1 do 20 (z 28 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 

    Źródła światła to urządzenia przydatne w technice światłowodowej przy diagnozowaniu i weryfikacji torów światłowodowych. 

    Dodatkowo polecamy mierniki mocy optycznej dostępne osobnej kategorii. 
    Źródła światła
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.