Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 12xSC dx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 24xSC dx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł

    Termometry i pirometry

    Pirometry czyli urządzenia przeznaczone do bezdotykowego pomiaru temperatury znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie nie można dokonać pomiaru bezpośredniego (np. HVAC).

    Termometry i pirometry
    Sortuj wg:
    Domyślny
    FLUKE 561 Pirometr z termometrem i wska
    Lighten up your toolbox. The Fluke 561 IR and   contact thermometer, combines the temperature ...

    Netto: 809,00 zł
    Brutto: 995,07 zł

    FLUKE 566 Pirometr z termometrem i wska
    Cyfrowe termometry laserowe Fluke 568 i 566 są wyposażone w prosty, 3-przyciskowy interfejs wyświetlacza (w ...

    Netto: 1 712,00 zł
    Brutto: 2 105,76 zł

    FLUKE 568 Pirometr z termometrem i wska
    Cyfrowe termometry laserowe Fluke 568 i 566 są wyposażone w prosty, 3-przyciskowy interfejs wyświetlacza (w ...

    Netto: 2 509,00 zł
    Brutto: 3 086,07 zł

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.