Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80BX)
    Netto: 1 640,00 zł 890,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 094,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
    Brutto: 8 597,70 zł 7 367,70 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    ‣ Prawa autorskie

    Wszelkie prawa do niniejszego serwisu internetowego www.omnishop.com.pl, jego elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz firmy Signal Solutions Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z firmą Signal Solutions Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - są udostępnione. Zarówno serwis internetowy www.omnishop.com.pl, jak i każdy z jego elementów podlegają ochronie przewidzianej przez polskie oraz międzynarodowe prawo, w tym w szczególności przepisy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24, poz. 83 ze zmianami), ustawy z dnia 27 lipca 2001 roku o ochronie baz danych (Dz.U. nr 128, poz. 1402) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz. 211). Korzystanie z materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych oraz innych elementów zawartych w niniejszym serwisie www.omnishop.com.pl nie oznacza nabycia przez użytkowników jakichkolwiek praw na dobrach niematerialnych do treści oraz baz danych w nim zawartych.

    Zabronione jest: 

    • dokonywane, w szczególności w celach komercyjnych: kopiowanie, modyfikowanie oraz transmitowanie elektronicznie lub w innym sposób zawartości serwisu www.omnishop.com.pl lub jego części, a także poszczególnych treści i baz danych udostępnianych na jego stronach;
    • rozpowszechnianie publikowanych na stronach serwisu www.omnishop.com.pl materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych;
    • pobieranie zawartości baz danych i wtórne jej wykorzystywanie w całości lub w istotnej - co do jakości lub ilości - części.

    Korzystanie z w/w materiałów bez uprzedniej wyraźnej zgody firmy Signal Solutions Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa udzielonej na piśmie jest zabronione, a naruszenie praw do podlegających ochronie treści i baz danych będzie skutkować odpowiedzialnością przewidzianą przez prawo cywilne i karne. W celu nabycia licencji na korzystanie z materiałów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych oraz innych elementów zawartych w niniejszym serwisie www.omnishop.com.pl prosimy o kontakt na adres mailowy: info@omnishop.com.pl.

     

    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.