Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł

    Akcesoria

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Zaślepka adaptera SC duplex
    Szybki podgląd
    Zaślepka pustego miejsca adapterowego w przełącznicy.

    Netto: 1,00 zł
    Brutto: 1,23 zł

    Zaślepka adaptera SC simplex
    Szybki podgląd
    Zaślepka pustego miejsca adapterowego w przełącznicy.

    Netto: 1,00 zł
    Brutto: 1,23 zł

    Dławik PG-13,5
    Szybki podgląd
    Dławik służy do uszczelnienia wejścia kabla oraz zabezpiecza kabel przed uszkodzeniem o krawędzie przełącznicy

    Netto: 1,60 zł
    Brutto: 1,97 zł

    Mostek na 4 spawy
    Szybki podgląd
    Mostek służy do układania spawów w małych zasobnikach gdzie ilość miejsca nie pozwala na zastosowanie ...

    Netto: 3,60 zł
    Brutto: 4,43 zł

    Mostek na 8 spawów
    Szybki podgląd
    Mostek służy do układania spawów w małych zasobnikach gdzie ilość miejsca nie pozwala na zastosowanie ...

    Netto: 4,80 zł
    Brutto: 5,90 zł

    Kaseta światłowodowa z pokrywą
    Szybki podgląd
    Kaseta światłowodowa z pokrywą i uchwytami na 12 spawów.

    Netto: 5,50 zł
    Brutto: 6,77 zł

    Kaseta światłowodowa z pokrywą na 24 spawy
    Szybki podgląd
    Kaseta światłowodowa z przezroczystą pokrywą i uchwytami na 24 spawy. Wyjątkowa kaseta na 24 spawy ...

    Netto: 9,90 zł
    Brutto: 12,18 zł

    Wyświetlanie od 1 do 7 (z 7 pozycji) Stron:  1 
    Akcesoria
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.