Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 6 990,00 zł 5 990,00 zł
    Brutto: 8 597,70 zł 7 367,70 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Bezpieczne płatności z Przelewy24
    Szybkie płatności bankowe, płatności kartą kredytową i debetową.

    Przełącznice 19" PROMO

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Przełącznica światłowodowa 19 1U, wysuwana, 12xSC dx; CZARNA
    Szybki podgląd

    Netto: 73,80 zł
    Brutto: 90,77 zł

    Produkt dostępny

    Przełącznica światłowodowa 19 1U, wysuwana, 24xSC dx; CZARNA
    Szybki podgląd

    Netto: 73,80 zł
    Brutto: 90,77 zł

    Produkt dostępny

    Przełącznica światłowodowa 19 1U, wysuwana, 24xSC sx; CZARNA
    Szybki podgląd

    Netto: 73,80 zł
    Brutto: 90,77 zł

    Produkt dostępny

    Wyświetlanie od 1 do 3 (z 3 pozycji) Stron:  1 

    Przełącznice światłowodowe 19" niewyposażone, tak jak w przypadku innych przełącznic istnieje możliwość prefabrykacji zestawów.
    W tym celu należy podczas składania zamówienia dodać odpowiednią ilość adapterów, pigtaili i kaset.
    Przy większych zamówieniach istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny.

    Przełącznice 19" PROMO
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.