Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B5
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł

    Przełącznice naścienne

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Puszka abonencka natynkowa 2xSC SX
    Szybki podgląd
    Puszka abonencka FTTH z otworami do montażu adapterów SC SX lub LC DX (brak adapterów ...

    Netto: 3,80 zł
    Brutto: 4,67 zł

    Puszka abonencka natynkowa z przesłonami 2xSC SX
    Szybki podgląd
    Puszka abonencka FTTH z otworami do montażu adapterów SC SX lub LC DX (brak adapterów ...

    Netto: 8,20 zł
    Brutto: 10,09 zł

    Przełącznica naścienna FTTH, IP65, 4xSC SX
    Szybki podgląd
    Przełącznica naścienna przeznaczona do rozwiązań fttx, umożliwia zamontowanie czterech adapterów SC sx lub LC dx, ...

    Netto: 32,00 zł
    Brutto: 39,36 zł

    Przełącznica naścienna 4xSC
    Szybki podgląd
    Mała przełącznica naścienna wykonana ze stali, posiada cztery wyjścia na adaptery SC Simplex. Na trzech ...

    Netto: 36,00 zł
    Brutto: 44,28 zł

    Przełącznica naścienna 8xSC
    Szybki podgląd
    Mała przełącznica naścienna wykonana ze stali, posiada osiem wyjść na adaptery SC Simplex. Na trzech bocznych ...

    Netto: 40,00 zł
    Brutto: 49,20 zł

    Przełącznica naścienna FTTH, IP65, 8xSC SX
    Szybki podgląd
    Przełącznica naścienna przeznaczona do rozwiązań fttx, umożliwia zamontowanie ośmiu adapterów SC sx lub LC dx, ...

    Netto: 64,00 zł
    Brutto: 78,72 zł

    Przełącznica naścienna skrzynkowa - płytka
    Szybki podgląd
    Przełącznice naścienne, podwójnie zamykane są stosowane wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia dostępu. Po zakończeniu ...

    Netto: 95,00 zł
    Brutto: 116,85 zł

    Przełącznica naścienna skrzynkowa - głęboka
    Szybki podgląd
    Przełącznice naścienne, podwójnie zamykane są stosowane wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia dostępu. Po zakończeniu ...

    Netto: 105,00 zł
    Brutto: 129,15 zł

    Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
    Przełącznice naścienne
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.