Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    LC/APC-LC/APC

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 0.5M
    Szybki podgląd

    Netto: 22,09 zł
    Brutto: 27,17 zł

    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 1M
    Szybki podgląd

    Netto: 22,54 zł
    Brutto: 27,72 zł

    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 2M
    Szybki podgląd

    Netto: 23,39 zł
    Brutto: 28,77 zł

    Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 0.5M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 23,60 zł
    Brutto: 29,03 zł

    Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 1M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 24,27 zł
    Brutto: 29,85 zł

    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 3M
    Szybki podgląd

    Netto: 24,27 zł
    Brutto: 29,85 zł

    Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 2M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 25,62 zł
    Brutto: 31,51 zł

    Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 3M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 26,94 zł
    Brutto: 33,14 zł

    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 5M
    Szybki podgląd

    Netto: 30,58 zł
    Brutto: 37,61 zł

    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 7M
    Szybki podgląd

    Netto: 32,62 zł
    Brutto: 40,12 zł

    Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 5M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 34,53 zł
    Brutto: 42,47 zł

    Patchcord SM LC/APC-LC/APC DUPLEX, 10M
    Szybki podgląd

    Netto: 35,67 zł
    Brutto: 43,87 zł

    Patchcord SM G657A LC/APC-LC/APC DUPLEX, 7M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 37,63 zł
    Brutto: 46,28 zł

    Wyświetlanie od 1 do 13 (z 13 pozycji) Stron:  1 
    LC/APC-LC/APC
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.