Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550/1625nm, 40/38/38dB (FHO5000-T40F)
    Netto: 19 700,00 zł 16 745,00 zł
    Brutto: 24 231,00 zł 20 596,35 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł

    LC/UPC-LC/UPC

    LC/UPC-LC/UPC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 0.5M

    Netto: 22,09 zł
    Brutto: 27,17 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 1M

    Netto: 22,54 zł
    Brutto: 27,72 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 2M

    Netto: 23,39 zł
    Brutto: 28,77 zł

    Patchcord SM G657A LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 1M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 24,27 zł
    Brutto: 29,85 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 3M

    Netto: 24,27 zł
    Brutto: 29,85 zł

    Patchcord SM G657A LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 3M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 26,94 zł
    Brutto: 33,14 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 15M

    29,28 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 5M

    Netto: 30,58 zł
    Brutto: 37,61 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 7M

    Netto: 32,62 zł
    Brutto: 40,12 zł

    Patchcord SM G657A LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 5M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 34,53 zł
    Brutto: 42,47 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 10M

    Netto: 35,67 zł
    Brutto: 43,87 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 35M

    Netto: 73,27 zł
    Brutto: 90,12 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 50M

    Netto: 91,57 zł
    Brutto: 112,63 zł

    Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX, 70M

    Netto: 115,95 zł
    Brutto: 142,62 zł

    Wyświetlanie od 1 do 14 (z 14 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.