Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł

    LC/UPC-SC/UPC

    LC/UPC-SC/UPC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 0.5M

    Netto: 19,15 zł
    Brutto: 23,55 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 1M

    Netto: 19,55 zł
    Brutto: 24,05 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 2M

    Netto: 20,34 zł
    Brutto: 25,02 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 3M

    Netto: 21,11 zł
    Brutto: 25,97 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M

    Netto: 26,36 zł
    Brutto: 32,42 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 7M

    Netto: 28,19 zł
    Brutto: 34,67 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 15M

    Netto: 28,37 zł
    Brutto: 34,90 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 10M

    Netto: 30,92 zł
    Brutto: 38,03 zł

    Patchcord SM LC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 30M

    Netto: 37,86 zł
    Brutto: 46,57 zł

    Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.