Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł

    SC/APC-SC/APC

    SC/APC-SC/APC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 0.5M

    Netto: 20,79 zł
    Brutto: 25,57 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 1M

    Netto: 21,22 zł
    Brutto: 26,10 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 2M

    Netto: 22,01 zł
    Brutto: 27,07 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 3M

    Netto: 22,83 zł
    Brutto: 28,08 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 0.5M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 23,60 zł
    Brutto: 29,03 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 1M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 24,27 zł
    Brutto: 29,85 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 2M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 25,62 zł
    Brutto: 31,51 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 5M

    Netto: 27,53 zł
    Brutto: 33,86 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 7M

    Netto: 29,36 zł
    Brutto: 36,11 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC DUPLEX, 10M

    Netto: 32,09 zł
    Brutto: 39,47 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 5M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 34,53 zł
    Brutto: 42,47 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 7M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 37,63 zł
    Brutto: 46,28 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 10M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 42,30 zł
    Brutto: 52,03 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 20M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 57,81 zł
    Brutto: 71,11 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 25M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 65,56 zł
    Brutto: 80,64 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 30M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 73,33 zł
    Brutto: 90,20 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 35M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 81,10 zł
    Brutto: 99,75 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 40M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 88,84 zł
    Brutto: 109,27 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 45M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 96,61 zł
    Brutto: 118,83 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC DUPLEX, 50M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 104,36 zł
    Brutto: 128,36 zł

    Wyświetlanie od 1 do 20 (z 20 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.