Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Mufa światłowodowa pionowa na 48 spawów
    Netto: 124,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 152,52 zł 109,47 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł

    SC/APC-SC/UPC

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 0.5M
    Szybki podgląd

    Netto: 19,76 zł
    Brutto: 24,30 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 1M
    Szybki podgląd

    Netto: 20,18 zł
    Brutto: 24,82 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 2M
    Szybki podgląd

    Netto: 20,98 zł
    Brutto: 25,81 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 0.5M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 22,44 zł
    Brutto: 27,60 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 1M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 23,13 zł
    Brutto: 28,45 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 2M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 24,45 zł
    Brutto: 30,07 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 5M
    Szybki podgląd

    Netto: 26,36 zł
    Brutto: 32,42 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 7M
    Szybki podgląd

    Netto: 28,19 zł
    Brutto: 34,67 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 10M
    Szybki podgląd

    Netto: 30,92 zł
    Brutto: 38,03 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 5M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 33,18 zł
    Brutto: 40,81 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 7M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 36,28 zł
    Brutto: 44,62 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC DUPLEX, 10M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 40,92 zł
    Brutto: 50,33 zł

    Wyświetlanie od 1 do 12 (z 12 pozycji) Stron:  1 
    SC/APC-SC/UPC
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.