Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw dla spawacza światłowodów - Rozszerzony
    Netto: 1 299,00 zł 1 049,00 zł
    Brutto: 1 597,77 zł 1 290,27 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Przełącznica światłowodowa 19" 1U, wysuwana, 12xSC dx; CZARNA
    Netto: 73,80 zł 66,50 zł
    Brutto: 90,77 zł 81,80 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł

    SC/UPC-SC/UPC

    SC/UPC-SC/UPC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 0.5M

    Netto: 18,14 zł
    Brutto: 22,31 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 1M

    Netto: 18,54 zł
    Brutto: 22,80 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 2M

    Netto: 19,33 zł
    Brutto: 23,78 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 3M

    Netto: 20,13 zł
    Brutto: 24,76 zł

    Patchcord SM G657A SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 1M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 21,96 zł
    Brutto: 27,01 zł

    Patchcord SM G657A SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 3M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 24,61 zł
    Brutto: 30,27 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M

    Netto: 25,19 zł
    Brutto: 30,98 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 7M

    Netto: 27,02 zł
    Brutto: 33,23 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 15M

    27,65 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 10M

    Netto: 29,76 zł
    Brutto: 36,60 zł

    Patchcord SM G657A SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 5M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 31,82 zł
    Brutto: 39,14 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 15M

    Netto: 38,16 zł
    Brutto: 46,94 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 20M

    Netto: 47,55 zł
    Brutto: 58,49 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 25M

    Netto: 53,15 zł
    Brutto: 65,37 zł

    Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX, 50M

    Netto: 81,10 zł
    Brutto: 99,75 zł

    Wyświetlanie od 1 do 15 (z 15 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.