Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP10)
    Netto: 270,00 zł 189,00 zł
    Brutto: 332,10 zł 232,47 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs (OPM-UP80C), dokładność 5%, zakres -70..+10dBm
    Netto: 899,00 zł 799,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 982,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP50A), dokładność 3,5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-F3)
    Netto: 990,00 zł 790,00 zł
    Brutto: 1 217,70 zł 971,70 zł

    FC/UPC-LC/UPC

    FC/UPC-LC/UPC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM FC/UPC-LC/UPC SIMPLEX, 5M

    Netto: 14,93 zł
    Brutto: 18,36 zł

    Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.