Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Wizualny lokalizator uszkodzeń, pióro świetlne, 10mW, (VFL-UP310)
    Netto: 119,00 zł 89,00 zł
    Brutto: 146,37 zł 109,47 zł
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    OTDR SMF 1310/1550nm, 35/33dB (FHO5000-D35)
    Netto: 9 800,00 zł 8 330,00 zł
    Brutto: 12 054,00 zł 10 245,90 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Źródło 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30A-2L)
    Netto: 860,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 1 057,80 zł 736,77 zł
    Źródło 1310/1490/1550 nm Laser (OLS-UP30B-3L)
    Netto: 1 300,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 599,00 zł 1 217,70 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł

    SC/APC-SC/APC

    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 1M
    Szybki podgląd

    Netto: 10,61 zł
    Brutto: 13,05 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 2M
    Szybki podgląd

    Netto: 11,01 zł
    Brutto: 13,54 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 3M
    Szybki podgląd

    Netto: 11,43 zł
    Brutto: 14,06 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 0.5M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 11,80 zł
    Brutto: 14,51 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 1M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 12,15 zł
    Brutto: 14,94 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 2M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 12,81 zł
    Brutto: 15,76 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 5M
    Szybki podgląd

    Netto: 13,76 zł
    Brutto: 16,92 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 7M
    Szybki podgląd

    Netto: 14,67 zł
    Brutto: 18,04 zł

    Patchcord SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 10M
    Szybki podgląd

    Netto: 16,04 zł
    Brutto: 19,73 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 5M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 17,26 zł
    Brutto: 21,23 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 7M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 18,83 zł
    Brutto: 23,16 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 10M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 21,14 zł
    Brutto: 26,00 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 20M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 28,91 zł
    Brutto: 35,56 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 25M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 32,78 zł
    Brutto: 40,32 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 30M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 36,68 zł
    Brutto: 45,12 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 35M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 40,55 zł
    Brutto: 49,88 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 40M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 44,42 zł
    Brutto: 54,64 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 45M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 48,29 zł
    Brutto: 59,40 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/APC SIMPLEX, 50M
    Szybki podgląd
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 52,19 zł
    Brutto: 64,19 zł

    Wyświetlanie od 1 do 19 (z 19 pozycji) Stron:  1 
    SC/APC-SC/APC
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.