Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Zestaw dla spawacza światłowodów - Duży
    Netto: 2 999,00 zł 2 699,00 zł
    Brutto: 3 688,77 zł 3 319,77 zł
    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł

    SC/APC-SC/UPC


    SC/APC-SC/UPC
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 0.5M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 11,22 zł
    Brutto: 13,80 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 1M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 11,56 zł
    Brutto: 14,22 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 2M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 12,23 zł
    Brutto: 15,04 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 5M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 16,58 zł
    Brutto: 20,39 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 7M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 18,14 zł
    Brutto: 22,31 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 10M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 20,47 zł
    Brutto: 25,18 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 20M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 28,22 zł
    Brutto: 34,71 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 30M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 35,99 zł
    Brutto: 44,27 zł

    Patchcord SM G657A SC/APC-SC/UPC SIMPLEX, 40M
    Wykonany na włóknie G657A o dopuszczalnym niskim promieniu gięcia. Szczególnie przydatny do zastosowań FTTH, gdzie ...

    Netto: 43,76 zł
    Brutto: 53,82 zł

    Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.