Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    OTDR SMF 1310/1550nm, 40/38dB (FHO5000-D40)
    Netto: 12 749,00 zł 10 835,00 zł
    Brutto: 15 681,27 zł 13 327,05 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP50B), dokładność 3,5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 520,00 zł 349,00 zł
    Brutto: 639,60 zł 429,27 zł
    Źródło 850 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30C-3L)
    Netto: 1 430,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 1 758,90 zł 1 217,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/40/38dB (FHO5000-MD22)
    Netto: 20 990,00 zł 17 840,00 zł
    Brutto: 25 817,70 zł 21 943,20 zł
    Miernik mocy InGaAs, (OPM-UP30A), dokładność 5%, zakres -70..+3dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX
    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł

    Spawarki ULTIpulse

    Oferujemy spawarki do światłowodów marki ULTIpulse, modele FSP-UP60(H) i FSP-UP80(H). Spawarki posiadają całkowicie polski interfejs użytkownika, dzięki czemu ich obsługa jest niezwykle prosta. Spawarka światłowodowa umożliwia spawanie włókien w najnowszej technologii z centrowaniem do rdzenia. Modele ULTIpulse wykorzystywane są do wszystkich instalacji telekomunikacyjnych, telewizji kablowej oraz telewizji przemysłowej CCTV.

    Spawarki ULTIpulse
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Promocja
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60)
    Najpopularniejszy w Polsce model taniej spawarki ma teraz POLSKI interfejs użytkownika!   P olska wersja językowa ...

    Netto: 7 990,00 zł 5 690,00 zł
    Brutto: 9 827,70 zł 6 998,70 zł

    Promocja
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP60H)
    Najpopularniejszy w Polsce model taniej spawarki ma teraz POLSKI interfejs użytkownika!   P olska wersja językowa ...

    Netto: 8 790,00 zł 5 890,00 zł
    Brutto: 10 811,70 zł 7 244,70 zł

    Promocja
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    ABSOLUTNA NOWOŚĆ! Najszybsza spawarka ULTIpulse • centrowanie: do rdzenia •   czas spawania: 7 sekund ...

    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł

    Spawarka światłowodowa (FSP-UP80)
    Świetna spawarka ULTIpulse jest teraz jeszcze lepsza!   W udoskonalonym modelu FSP-UP80 wprowadzono kilka zmian: ...
    Spawarka światłowodowa (FSP-UP80H)
    Świetna spawarka ULTIpulse jest teraz jeszcze lepsza!   W udoskonalonym modelu FSP-UP80H wprowadzono kilka zmian: ...
    Wyświetlanie od 1 do 5 (z 5 pozycji) Stron:  1 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.