Zadaj pytanie on-line
  • Przechowalnia 0
  • Szybki kontakt

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl
    GG: 6781025

    Miernik mocy In-Line dla PON, z pamięcią i złączem USB, SC/APC (OPM-PON-UP80B)
    Netto: 1 640,00 zł 990,00 zł
    Brutto: 2 017,20 zł 1 217,70 zł
    Miernik mocy InGaAs, Hi-Power, (OPM-UP30B), dokładność 5%, zakres -50..+26dBm
    Netto: 375,00 zł 239,00 zł
    Brutto: 461,25 zł 293,97 zł
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł
    Źródło 1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30D-3L)
    Netto: 2 160,00 zł 1 090,00 zł
    Brutto: 2 656,80 zł 1 340,70 zł
    OTDR QUAD 850/1300/1310/1550nm, 21/19/35/33dB (FHO5000-MD21)
    Netto: 17 290,00 zł 14 695,00 zł
    Brutto: 21 266,70 zł 18 074,85 zł
    Spawarka światłowodowa ULTIpulse B3
    Netto: 9 450,00 zł 6 990,00 zł
    Brutto: 11 623,50 zł 8 597,70 zł
    Zestaw dla spawacza światłowodów - Podstawowy
    Netto: 699,00 zł 599,00 zł
    Brutto: 859,77 zł 736,77 zł
    Obcinarka do włókien światłowodowych, (FCV-UP50)
    Netto: 649,00 zł 519,00 zł
    Brutto: 798,27 zł 638,37 zł
    Źródło 850/1300 LED, 1310/1550 nm Laser (OLS-UP30E-4L)
    Netto: 2 310,00 zł 1 590,00 zł
    Brutto: 2 841,30 zł 1 955,70 zł
    Promocje !
    Promocje !
    Sortuj wg:
    Domyślny
    Promocja
    Zestaw wymiennych uchwytów do spawarki FSP-UP60/80
    Dodatkowe uchwyty przeznaczone dla klientów którzy posiadają spawarkę światłowodową FSP-UP60. Uchwyty znajdują zastosowanie podczas prac ...

    Netto: 899,00 zł 290,00 zł
    Brutto: 1 105,77 zł 356,70 zł

    Promocja
    Stripper do płaszcza i zbrojenia, Ripley ACS
    Stripper ACS(M75) służy do jednoczesnego usuwania powłoki płaszcza oraz stalowego zbrojenia z kabli o średnicy ...

    Netto: 540,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 664,20 zł 613,77 zł

    Promocja
    Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

    Netto: 1,99 zł 1,63 zł
    Brutto: 2,45 zł 2,00 zł

    Promocja
    Włókno rozbiegowe SM 1000m
    Włókno rozbiegowe jednomodowe (SM G.652D) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 1km w ...

    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Promocja
    Włókno rozbiegowe MM 100m
    Włókno rozbiegowe wielomodowe (OM2) przeznaczone do reflektometrów optycznych. Standardowe wykonanie o długości 100m w bardzo ...

    Netto: 590,00 zł 499,00 zł
    Brutto: 725,70 zł 613,77 zł

    Wyświetlanie od 28 do 32 (z 32 pozycji) Stron: << Poprzednia   1  2  3  4 
    Feedback

    tel. 77-54OMNI4
          (77-5466644)
    info@omnishop.com.pl

    Akceptuję
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Użytkownik może określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.